flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Шановні учасники судових процесів, завдяки сервісу "EASYCON" Ви маєте можливість взяти участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції не прибуваючи до суду

03 червня 2020, 12:09

Завдяки сервісу "EASYCON" користувачі отримують можливість взяти участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції дистанційно, не прибуваючи до суду.

"EASYCON" буде особливо корисним для тих громадян, які з різних причин не можуть особисто бути присутнім в судовому засіданні.

Як дистанційно взяти участь у судовому засіданні?

Взяти участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції можуть зареєстровані та авторизовані за електронним цифровим підписом користувачі сервісу "EASYCON".


Щоб взяти участь у судовому засіданні дистанційно, необхідно:

1. Подати до суду заяву про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференцзв’язку поза межами приміщення суду не пізніше ніж за 5 днів до початку судового засідання. Заява надсилається до суду та іншим учасникам справи в порядку, визначеному процесуальним законодавством, дозволеними засобами зв’язку ("EASYCON" не дозволяє подати до суду таку заяву). 

2. Авторизуватися в "EASYCON" за допомогою власного ЕЦП не менше, ніж за 10 хв. до початку судового засідання.

3. Перевірити роботу свого обладнання (камера, мікрофон, динаміки (навушники) внизу головної сторінки сервісу за посиланням та перевірити налаштування обладнання.

4.Перейти на головній сторінці до розділу «Судові засідання (відеоконференція)» (або Меню – МОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ)

5. Чекати запрошення від секретаря судового засідання приєднатися до конференції.

  

З метою полегшення реєстрації у сервісі "EASYCON" пропонуємо ознайомитись із інструкцією наведеною нижче: